Ja si e vrau burri gruan në Gostivar !

gogstivar

Nga ekspertiza e kryer, janë zbuluar edhe detaje rreth vrasjes që ka tronditur Gostivarin gjatë mbrëmjes së djeshme.
Mësohet se vrasja e rëndë ka ndodhur në bodrimin e shtëpisë së çiftit.
M.J është mbytur fillimisht dhe më pas i është ngulur thika, transmeton Koha Tv.
Pasi ka kryer vrasjen, burri F.J kahipur në tarracë dhe që atje ka thirrur vëllanë e tij, i cili pasi ka parë kunatën të pajetë ka denoncuar vrasjen në polici.

Tagged with
counter hit make