Nora Istrefi me një look te ri (Foto)

Nora Istrefi me një look te ri (Foto)

- in SHOWBIZ
257

31Këngëtarja kosovare Nora Istrefi ka postuar në rrjetet sociale foto të saj, të cilat tregon edhe look-un e saj të ri. Me flokë të shkurtër kaçurrele dhe të drejta, me buzëqeshje të ëmbël ajo u ka thënë fansave të saj që jeta është e bukur kur buzëqesh.  Me veshjet e saj që ia tregojnë më së miri trupin me forma seksi, Nora është komentuar dhe ka marrë pëlqime të shumta.

Facebook Comments